Betmod Kimlik Belgesi Nasıl 

Betmod Kimlik Belgesi Nasıl 

Betmod Kimlik Belgesi nasıl Betmod kimlik belgesi istendiğinde iletişim yöntemleri ile birlikte belgeyi sisteme ulaşabiliyorsunuz. Site modern İletişim yöntemlerini kullanmaktadır. Üyelik onayı sırasında sizden talep edilmiş olan kimlik fotokopisini, Betmod e-posta adresi ile sisteme ulaştırmanız sadece 1 dakika sürecektir. Bunun için özel bir departman oluşturulmuş ve belge@Betmod.com e-posta adresi ile birlikte daha hızlı şekilde işlem yapılmasına müsaade edilmektedir. Ancak bizim size tavsiyemiz belgeyi e-posta adresinizde gönderdikten sonra mutlaka Betmod canlı destek birimi ile veya Whatsapp iletişim hattı ile iletişime geçmeniz ve bu şekilde işleminizi daha hızlı şekilde tamamlamanızdır. Eğer siz de sitenin benzersiz avantajlarından modern ve güvenilir olan bahis hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız Betmod yeni giriş adresi bilgileri sayfalarımızda bulunmaktadır.

Betmod Kimlik Belgesi Nasıl

Betmod para yatırma işlemleri ile ilgili merak etmiş olduğunuz tüm detayları bugünkü ayrıntı olan incelememizde yer vereceğiz, ancak öncelikli olarak Betmod sitesini kısa bir şekilde tanıtmak istiyoruz. 2013 yılında kurulmuş olan Betmodplatformunu pronet gaming altyapısı ile desteklenen Avrupa merkezli Betmodnden birisidir, ancak en çok faaliyetlerinin Ortadoğu’da ve ülkemizde sürdürmektedir. Bu sebeple Türkçe dil desteği kurulumu an itibariyle siteye entegre edilmiştir. Site model olan finansal yöntemler ile birlikte üyelerine transfer fırsatları sunmayı da başarabilmektedir. Dolayısıyla cep bank uygulaması da en çok rağbet gören yöntemler içerisinde bulunuyor. Birazdan detaylara yer vereceğiz ancak üstteki linkten siz de Betmod giriş yaparak Betmod bürosuna 10 dakika içerisinde üye olabilirsiniz.

Betmod Cepbank Para Yatırma Yöntemi Nasıl Kullanılır?

Betmod cepbank para yatırma yöntemi için öncelikli olarak bir bankada hesabınız bulunması gerekmektedir. Çünkü cep bank uygulaması banka kanalı olan bir çözümdür ve tamamen yasal olarak üyelere hizmet vermektedir. Cep bank uygulamasını kullanarak para transferi yapmak için bankada hesap açtırdıktan sonra bankanın internet bankacılığı uygulamasını da aktif etme ihmal etmeyin. Gerekli olan bu adımları attıktan sonra cep bank transferi yapabilmek için bankanızın internet bankacılığına girin. Buradaki para yatırma butonuna tıklayarak cep bank uygulamasını tercih edin. Fakat kesinlikle kendi cep telefonunuzu değil bir yakınınızın cep telefonunu girin daha sonrasında ise sitenin belirlemiş olduğu limitler aralığında değeri yazıp onaylayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir