Betmod Türk Pokeri Nasıl Oynanır?

Betmod Türk Pokeri Nasıl Oynanır

Betmod Türk Pokeri Nasıl Oynanır?

Betmod Türk Pokeri Nasıl Oynanır? Türk pokeri en az 2, en fazla 5 oyuncunun bir masa etrafında toplanması şeklinde oynanan bir casino oyunu çeşididir. Oynayan birey adedinin 2 ya da 5 birey olması oyunda dağıtılan poker kâğıtlarını birtakım değişikliklere uğratabilmektedir. Bunun ardındanda oyuncu niceliğine göre belirlenmiş tespit edilen kartlar tertip halinde masadaki oyunculara dağıtılmaktadır. Ellerini denetim etmiş tespit edilen oyunculara, oyunun devamını getirip getirmeyecekleri sorulmaktadır. Oyunun devamını getirecek tespit edilen her bir Betmod sever, pot ödemesini gerçekleştirmekle yükümlüdür. Oyun esansında oynamayı devam ettiren bütün Betmod sever şahıslara, 2’şer adet kart uzatılmakta ve oyun masasına yalnızca açık durumdaki 3 adet kart konuşulmaktadır. Oyun tamamlanınca ise hangi oyuncunun elinde tespit edilen kartlar daha fazla değere sahipse, bahsi o oyuncu kazanmakta ve oyun bu şekilde bitmektedir.

Betmod Türk Pokeri Kuralları Nedir?

Betmod’de oynanan Türk pokeri oyununun kaidelerinin uygulanması bir hayli kolaydır denilebilmektedir. Oyunu bırakmayacak tespit edilen her Betmod severe, 5’er adet kart tevzi edilmesi bir kuraldır. Bir diğer kural ise oyuna devam etmeyecek oyuncuların pas tuşuna basmak suretiyle oyundan çıkmasıdır. Diğer bir kural ise sırasını savan oyuncu, diğeri oyuncuların oynamasını beklemek mecburiyetindedir.

Nihai olarak bilinmesi gerekli tespit edilen bir kural daha bulunmaktadır. Bu kural ise; oyun içerisinde gör tuşuna basarak bahsi artırabilir ya da geri çekil tuşuna basarak oyunu bırakabilirsiniz. Bu işlemler haricinde devam eden bir oyundan sebep sunmaksızın çıkmak, oyuncunun hesabına uzaklaştırma yaptırımı uygulanmasıyla neticelenmektedir.

Betmod Türk pokerinde alışılmış kurallar uygulanmaktadır.

Türk pokeri 36 kart sahibi olan destenin oyunculara 5 kart pay edilmesi ile başlamaktadır.

Oyun içerisinde, oyuncuların 4 kart değiştirme hakkı bulunmaktadır.

Türk poker oyununda sayısal değeri en az tespit edilen el, iki Betmod Giriş papazın yer aldığı el olarak kabul edilmektedir.

Bu ele, açar el adı verilmektedir.

Oyuncuda açar el sahip olunan değilse, bir diğer oyuncunun açmasını beklemekte ya da pas geçerek oyundan çıkması gerekmektedir.

Açar eli sahip olunan tespit edilen oyuncu ise bahsini meydana çıkarmakta ve oyunu başlatmaktadır.

Akabinde diğeri oyuncular da gör, pas ya da arttır diyerek oyunu sürdürmektedirler.

Bir masa etrafında en az iki oyuncu ve maksimum da 5 oyuncuyla oynanabilmektedir.

Kart desteleri oyuncuların niceliğine göre 36 karttan start verilerek 52 karta kadar artabilmektedir. Bu hedefle oyunda tespit edilen oyuncu adedi, pay edilecek tespit edilen kart seviyesini direkt olarak tesirlemektedir. Betmod Türk pokerinin ne bulunduğunu merak edenler, Betmod sitesinde bir üyelik yaratarak Türk pokerini oynayabilmektedirler.